مرکز رشد واحدهای فناور دزفول

Dezful's Incubator Units

برگزاری نشست مدیران مراکز رشد سراسر کشور

5667668.jpg - 17.06 kBبه گزارش روابط عمومی مرکز رشد واحدهای فناور دزفول، سی و یکمین «نشست مراکز رشد سراسر کشور در یک روز» در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. دکتر مهدی هودگر در خصوص این نشست گفت: نشست های مراکز رشد سراسر کشور به صورت متناوب با هدف همگرایی و هم افزایی بین مدیران مراکز رشد برگزار می شود.

ادامه مطلب...

ثبت نام در پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی آغاز شد!‎

 
خواهشمند است جهت شرکت در این جشنواره و دریافت فایل های مربوطه به آدرس http://reg15.shtf.ir مراجعه فرمایید؛ و جهت اطلاع از بخش های طراحان کسب و کار می توانید با مراجعه به آدرس http://www.shtf.ir اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

ادامه مطلب...

۲۰ نقل قول الهام بخش از کارآفرینان موفق

در تجارت مدرن به طور معمول داشتن انگیزه و تجربه می‌تواند به موفقیت و آگاهی منجر شود. ۹۰ درصد کسب‌ و کارهای مدرن در سال اول شکست می‌خورند و به همین دلیل است که مدیران سعی می‌کنند هر چه در توان دارند بکار ببرند تا عملکرد تیمشان را بهبود بخشند.

ادامه مطلب...

حضور شرکت های مرکز رشد واحدهای فناور دزفول در نمایشگاه فن بازار کشاورزی و منابع طبیعی

119dd7c6-04f5-4602-a256-f97980272a99.jpg - 58.53 kBشرکت های مرکز رشد واحدهای فناور دزفول در نمایشگاه فن بازار کشاورزی و منابع طبیعی حضور یافتند. این نمایشگاه از تاریخ 13 تا 15 بهمن ماه 97 در محل دائمی نمایشگاه اقتصاد دانش بنیان در تهران در حال برگزاری می باشد.

ادامه مطلب...

دوره آموزشی بازاریابی محصولات دانش بنیان در پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد

دوره آموزشی بازاریابی محصولات دانش بنیان با حضور دکتر مصطفی کریمیان اقبال، عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

ادامه مطلب...

برگزاری اولین دورهمی مرکز رشد واحدهای فناور دزفول

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد واحدهای فناور دزفول در روز سه شنبه مورخ دوم بهمن ماه ۱۳۹۷ اولین دورهمی مرکز رشد دزفول با همکاری رویداد همفکر و با حضور دانشجویان، اساتید و فعالین شهرستان دزفول و اندیمشک برگزار گردید.

ادامه مطلب...

30 بهمن‌ماه آخرین مهلت ثبت ایده در سومین جشنواره ایتاپ دانش‌آموزی

رییس پارک علم و فناوری خوزستان با بیان اینکه 30 بهمن‌ماه آخرین مهلت ثبت ایده در سومین جشنواره ایتاپ دانش‌آموزی استان است، گفت: متقاضیان باید ایده‌های خود را از طریق سایت www.itapf.ir در این جشنواره ثبت کنند. 

ادامه مطلب...