مرکز رشد واحدهای فناور دزفول

Dezful's Incubator Units

برگزاری دوره آموزشی امور مالیاتی و حسابرسی

taxS.jpg - 61.11 kBمرکز رشد دزفول در نظر دارد تا دوره آموزشی امور مالیاتی و حسابرسی را برای کلیه هسته ها و شرکت های مستقر در مراکز رشد و شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان برگزار نماید.

ادامه مطلب...

ایده‌های نو در حوزه گردشگری دزفول شناسایی می‌شوند

Capture.jpg - 49.82 kBمدیر مرکز رشد واحدهای فناور دزفول گفت: رویداد کارآفرینی صنعت گردشگری دزفول با هدف شناسایی ایده‌های نو و استارت آپ‌های فعال در حوزه گردشگری به زودی برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

وزیر علوم برضرورت توسعه و تقویت شتاب‌دهنده‌ها تاکید کرد

وزیر علوم خواستار افزایش ۵۰درصدی حقوق کارکنان آموزش عالی شد | پایگاه خبری  تحلیلی انصاف نیوزدکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آیین افتتاحیه سلسله رویدادهای پیوند بر ضرورت توسعه و تقویت شتاب‌دهنده‌ها تأکید کرد و گفت: این مجموعه نقطه اتصال مراکز علمی به بخش‌های فعال در حوزه فناوری هستند و کمک به این مجموعه و پشتیبانی‌های مالی است که واحدهای فناور ما را از دره مرگ عبور می دهند.

ادامه مطلب...

آغاز به کار دبیرخانه جشنواره اینوماین 3

a792b3ce-45e6-414d-8057-2518a10630c3.jpg - 85.14 kB

مؤسسه یونیدرو با تکیه بر تجارب پیشین و در راستای ایفای نقش واسط حرفه‌ای میان بازیگران اقتصاد معدن و صنایع معدنی درصدد است تا سومین جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین معدن و صنایع معدنی (اینوماین 3) را در مرداد ماه 1400 با همکاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، دانشگاه تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های بزرگ معدنی و صنایع معدنی و دیگران بازیگران حوزه معدن و صنایع معدنی و اقتصاد دانش‌بنیان برگزار نماید.
از علاقمندان در حوزه نوآوری و فناوری در بخش معادن و صنایع معدنی دعوت می شود تا ایده های خود را از طریق سایت innomine.ut.ac.ir تا تاریخ 1400/02/31 ثبت کنند.

@unidro.ut
Www.unidro.ir

چهارمین جشنواره ملی زن و علم

ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات در ماه ضيافت الهي، معاونت فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با همكاري معاونت زنان و خانواده رياست جمهوري و در راستاي معرفي و تجليل از نقش برجسته بانوان نخبه و فعال دانشگاه، اقدام به برگزاري "چهارمين جشنواره ملي زن و علم (جايزه مريم ميرزاخاني) نموده است.

علاقمندان مي‌توانند جهت ثبت‌نام و يا كسب اطلاعات بيشتر به نشاني htpp:/wsfestival.ir مراجعه نمايند.

ادامه مطلب...

جشنواره استارتاپی کشاورزی هوشمند برگزار می شود

جشنواره استارتاپی با موضوع کشاورزی هوشمند برگزار می شود

این جشنواره با هدف ارتقای اقتصاد دانش بنیان و حمایت از ایده های برتردر صنعت کشاورزی  توسط پارک علم و فناوری خوزستان و همکاری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان برگزار می شود.

ادامه مطلب...

وبینار آموزشی تدوین طرح کسب و کار ( BP )

✅ ⁩ پارک علم و فناوری خوزستان برگزار میکند:

✅ «وبینار آموزشی تدوین طرح کسب و کار ( BP )

🔸مدرس: امین کرندی، دانشجوی دکترای اقتصاد

زمان: سه شنبه ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۰
ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۲:۰۰

🔸جهت ثبت نام عدد ۱ را به شماره ۵۰۰۰۱۰۷۰۶۰۳۰۱۵ ارسال کنید.

پرداخت تسهيلات مالي به شركت هاي مستقر در مركز رشد

رنگ دانش بنیان بر پیکر شرکت‌های سودجو/مزیت ها محمل سو استفاده هابه اطلاع مي رساند با پيگيري هاي صورت گرفته و طبق مصوبه سفر مورخ 99/10/20 جناب آقاي دكتر ستاري، معاون محترم علمي و فناوري رياست جمهوري به استان خوزستان، واحد هاي فناوري كه تمايل به اخذ تسهيلات مالي دارند حداكثر تا تاريخ 1400/01/16 طرح خود را در قالب كه به پيوست مي باشد به مرکز رشد ارائه نماييد. لازم به ذكر است تسهيلات مذكور توسط صندق پژوهش و فناوري استان خوزستان به عنوان كارگزار معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري پرداخت مي گردد.

رنج نرمال