مرکز رشد واحدهای فناور دزفول

Dezful's Incubator Units

كارگاه آموزشي مفاهيم استارتاپي ويژه مديران پژوهشي و تحقيقاتي دانشگاه آزاداسلامي دزفول برگزار شد

DSC0019.jpg - 185.71 kBاين كارگاه با تدريس مهندس حكمتي و دكتر مهدي هودگر با محوريت مركز رشد شهرستان دزفول در محل سالن جلسات مركز رشد برگزار شد.

ادامه مطلب...

با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ سرپرست پارک علم و فناوری خوزستان منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر ایرج کاظمی‌نژاد را به عنوان سرپرست پارک علم و فناوری خوزستان منصوب کرد.

ادامه مطلب...

کارگاه آموزشی مجازی «تکالیف مالیاتی شرکت‌ها و استارت‌آپ‌ها» برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی «تکالیف مالیاتی شرکت‌ها و استارت‌آپ‌ها» روز یکشنبه 16 تیرماه 1398از ساعت 12تا 14به صورت مجازی در قم برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

معاون رییس جمهوری در سفر یک روزه به خوزستان: توسعه بدون دانشگاه پایدار نخواهد بود

اهواز- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه در اقتصاد نفتی چیزی به نام صنعت وجود ندارد، گفت: توسعه با پول نفت و بدون نقش آفرینی دانشگاه پایدار نخواهد بود.

ادامه مطلب...

برگزاری نشست مدیران مراکز رشد سراسر کشور

5667668.jpg - 17.06 kBبه گزارش روابط عمومی مرکز رشد واحدهای فناور دزفول، سی و یکمین «نشست مراکز رشد سراسر کشور در یک روز» در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد. دکتر مهدی هودگر در خصوص این نشست گفت: نشست های مراکز رشد سراسر کشور به صورت متناوب با هدف همگرایی و هم افزایی بین مدیران مراکز رشد برگزار می شود.

ادامه مطلب...

ثبت نام در پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی آغاز شد!‎

 
خواهشمند است جهت شرکت در این جشنواره و دریافت فایل های مربوطه به آدرس http://reg15.shtf.ir مراجعه فرمایید؛ و جهت اطلاع از بخش های طراحان کسب و کار می توانید با مراجعه به آدرس http://www.shtf.ir اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

ادامه مطلب...

۲۰ نقل قول الهام بخش از کارآفرینان موفق

در تجارت مدرن به طور معمول داشتن انگیزه و تجربه می‌تواند به موفقیت و آگاهی منجر شود. ۹۰ درصد کسب‌ و کارهای مدرن در سال اول شکست می‌خورند و به همین دلیل است که مدیران سعی می‌کنند هر چه در توان دارند بکار ببرند تا عملکرد تیمشان را بهبود بخشند.

ادامه مطلب...

حضور شرکت های مرکز رشد واحدهای فناور دزفول در نمایشگاه فن بازار کشاورزی و منابع طبیعی

119dd7c6-04f5-4602-a256-f97980272a99.jpg - 58.53 kBشرکت های مرکز رشد واحدهای فناور دزفول در نمایشگاه فن بازار کشاورزی و منابع طبیعی حضور یافتند. این نمایشگاه از تاریخ 13 تا 15 بهمن ماه 97 در محل دائمی نمایشگاه اقتصاد دانش بنیان در تهران در حال برگزاری می باشد.

ادامه مطلب...