مرکز رشد واحدهای فناور دزفول

Dezful's Incubator Units

آغاز به کار دبیرخانه جشنواره اینوماین 3

a792b3ce-45e6-414d-8057-2518a10630c3.jpg - 85.14 kB

مؤسسه یونیدرو با تکیه بر تجارب پیشین و در راستای ایفای نقش واسط حرفه‌ای میان بازیگران اقتصاد معدن و صنایع معدنی درصدد است تا سومین جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین معدن و صنایع معدنی (اینوماین 3) را در مرداد ماه 1400 با همکاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، دانشگاه تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های بزرگ معدنی و صنایع معدنی و دیگران بازیگران حوزه معدن و صنایع معدنی و اقتصاد دانش‌بنیان برگزار نماید.
از علاقمندان در حوزه نوآوری و فناوری در بخش معادن و صنایع معدنی دعوت می شود تا ایده های خود را از طریق سایت innomine.ut.ac.ir تا تاریخ 1400/02/31 ثبت کنند.

@unidro.ut
Www.unidro.ir

چهارمین جشنواره ملی زن و علم

ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات در ماه ضيافت الهي، معاونت فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با همكاري معاونت زنان و خانواده رياست جمهوري و در راستاي معرفي و تجليل از نقش برجسته بانوان نخبه و فعال دانشگاه، اقدام به برگزاري "چهارمين جشنواره ملي زن و علم (جايزه مريم ميرزاخاني) نموده است.

علاقمندان مي‌توانند جهت ثبت‌نام و يا كسب اطلاعات بيشتر به نشاني htpp:/wsfestival.ir مراجعه نمايند.

ادامه مطلب...

جشنواره استارتاپی کشاورزی هوشمند برگزار می شود

جشنواره استارتاپی با موضوع کشاورزی هوشمند برگزار می شود

این جشنواره با هدف ارتقای اقتصاد دانش بنیان و حمایت از ایده های برتردر صنعت کشاورزی  توسط پارک علم و فناوری خوزستان و همکاری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان برگزار می شود.

ادامه مطلب...

اولین رویداد کارآفرینی دزفول شهر هوشمند

مرکز رشد واحدهای فناور دزفول در نظر دارد تا هشتمین جشنواره ایتاپ با محوریت دزفول شهر هوشمند را با حمایت پارک علم و فناوری استان خوزستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در دی ماه 1398برگزار نماید.

  • ثبت نام برای عموم آزاد است.

 ثبت نام در جشنواره: http://www.itapf.ir/Modules/Idea/AddIdea.aspx

ایده بازار صنعت حمل و نقل ریلی

201907222.jpeg - 32.29 kBشرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران با توجه به اولویت‌های خود و وجود بستر مناسب فناوری‌های نوین در حوزه اینترنت اشیاء، هوش تجاری و خدمات الکترونیک و افزایش بهره‌وری و تخصیص منابع، اقدام به شناسایی، جذب فناوری و سرمایه‌گذاری کرده است. یکی از مهمترین اهداف این رویداد "شناسایی نوآوری‌ها و فناوری‌های بدیع و نوظهور و نزدیک به بازار سرمایه" در راستای توسعه و تحول صنعت حمل‌ونقل ریلی است.

ادامه مطلب...

ثبت نام در پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی آغاز شد!‎

 
خواهشمند است جهت شرکت در این جشنواره و دریافت فایل های مربوطه به آدرس http://reg15.shtf.ir مراجعه فرمایید؛ و جهت اطلاع از بخش های طراحان کسب و کار می توانید با مراجعه به آدرس http://www.shtf.ir اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

ادامه مطلب...

کانال اینستاگرام مرکز رشد

Free Vector | Instagram logo