مرکز رشد واحدهای فناور دزفول

Dezful's Incubator Units

کرونا؛ فرصتی برای تقویت برخی شرکت‌های دانش‌ بنیان در خوزستان

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان با اشاره به فعالیت ۱۸۵ شرکت فناور در خوزستان گفت: درصد کمی از این شرکت‌ها به دلیل فعالیت در حوزه مرتبط با درمان و پیشگیری از بیماری ها نه ‌تنها متضرر نشده بلکه از نظر اقتصادی و ارائه خدمات وضعیت مناسبی دارند.

ادامه مطلب...

پارک علم و فناوری با تمام توان و ظرفیت در کنار مردم برای مبارزه با کرونا است

   دکتر ایرج کاظمی نژاد رئیس پارک علم و فناوری استان خوزستان گفت: شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان که در زمینه تولیدات مواد ضد عفونی و موارد مورد نیاز مقابله با ویروس کرونا فعالیت دارند، با تمام توان و ظرفیت در خدمت هموطنان به ویژه مردم شریف استان خوزستان هستند.

ادامه مطلب...

بهبود وضعيت اشتغال خوزستان، فصل مشترك همكاری‌های جهاد دانشگاهی و پارك علم و فناوری

216414.jpg - 21.17 kBتوسعه و رونق كسب و كار با هدف بهبود وضعيت اشتغال استان خوزستان، در نشست مشترك رييس سازمان جهاد دانشگاهي خوزستان و سرپرست پارك علم و فناوري استان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

ادامه مطلب...

سرپرست پارک علم و فناوری خوزستان: دانش و فناوری را در راستای تولید ثروت نهادینه کنیم

Content-50726-Large.jpg - 299.47 kBسرپرست پارک علم و فناوری خوزستان با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در کشور، گفت: ما باید دانش و فناوری را در راستای تولید ثروت نهادینه کنیم.

ادامه مطلب...

مختاری عنوان کرد: فعالیت ۵۰ درصد شرکت‌های دانش‌بنیان پارک علم و فناوری خوزستان در حوزه نفت

Content-50725-Large.jpg - 152.21 kBرییس پیشین پارک علم و فناوری خوزستان گفت: ۵۰ درصد شرکت‌های دانش‌بنیان پارک علم و فناوری استان در حوزه نفت فعالیت می‌کنند.

ادامه مطلب...

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم: روشی فعلی تعیین دانش‌بنیان بودن شرکت‌ها، ایرادهای بسیاری دارد

Content-50724-Large.jpg - 357.60 kBمعاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: روشی که ما در حال حاضر برای تعیین دانش‌بنیان بودن شرکت‌ها داریم، دارای ایرادهای بسیار زیادی است.

ادامه مطلب...