بازدید دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه عترت از مرکز رشد دزفول

در راستای آشنایی و ایجاد ارتباط موثر و هدفمند دانش‌آموزان با خدمات مرکز رشد دزفول، جمعی از دانش‌آموزان دختر دبیرستان دخترانه عترت صبح امروز از این مرکز بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد واحدهای فناور دزفول، در اين بازدید که به مناسبت هفته کارآفرینی انجام شد، مباحثي از قبيل تاريخچه پيدايش مراکز رشد، اهم خدمات و مزاياي حضور شركت‌ها و هسته‌هاي فناور در این مراکز و کانون شکوفایی و خلاقیت و نقش آنها در توسعه كارآفريني و خلاقيت توسط دکتر هودگر، مدیر مرکز رشد ارائه گرديد.

مدیر مرکز رشد دزفول در ادامه با بیان مطالبی پیرامون لزوم گرایش نسل‌های آینده به اقدامات کارآفرینانه و ایده‌پردازی، تصریح کرد: این بازدیدهای علمی می‌تواند یک روش بسیار مؤثر و تأثیرگذار در شکل‌گیری ذهنیت خلاق و کارآفرین در بین دانش‌آموزان باشد.

دکتر هودگر همچنین با ارائه توضیحاتی درخصوص بخش‌های مرکز رشد دزفول، به بیان مدل حمایتی این مرکز از پرورش ایده تا درنهایت راه‌اندازی کسب‌وکارهای کوچک برای بازدیدکنندگان پرداخت.

گفتنی است در خاتمه دانش‌آموزان از شرکت‌های مستقر و فعال در مرکز رشد واحدهای فناور دزفول بازدید و با نحوه فعالیت آنها آشنا شدند.