بازدید از شرکت فناور پارمین صنعت آوان تولیدکننده قطعات و تجهیزات صنعتی

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد دزفول، دکتر عبدالرحیم محمدپور سرپرست مرکز رشد از شرکت پارمین صنعت آوان تولیدکننده قطعات و تجهیزات صنعتی بازدید نمود.

در روز دوشنبه 23 مردادماه دکتر محمدپور سرپرست مرکز رشد به همراه کارشناس مرکز مهندس مهرجو به بازدید از شرکت پارمین صنعت آوان پرداختند. مهندس علی بنا مدیرعامل شرکت پارمین صنعت آوان در خصوص طرح فناورانه خود با عنوان سامانه خدماتی ساخت قطعات و تجهیزات صنعتی اینگونه عنوان نمود:

مهندسین شرکت با تلاش شبانه روزی در حال تکمیل پروژه سامانه خدماتی ساخت قطعات و تجهیزات صنعتی می باشند و به زودی شاهد تکمیل این پروژه و خدمات رسانی به تمامی شرکت ها صنعتی خواهیم بود.

مهندس بنا در خصوص طرح فناورانه خود اینگونه عنوان نمود:

در این طرح با جمع آوری، توانسنجی و پایش اطلاعات کارگاه ها و کارخانجات در ابعاد و تخصص های مختلف درگیر ساخت قطعات و تجهیزات اقدام به بومی سازی نیازهای صنعتی صنایع بالادستی و تولید قطعات و تجهیزات روتین آنها خواهد نمود. بر این اساس، متانیکو برخلاف کسب و کارهای شکل گرفته در گذشته صرفا یک واسطه بین صنایع بالادستی (شرکت های فلزی، معدنی، صنایع تبدیلی، نفت، گاز و پتروشیمی و …) و واحد های تولیدی کشور (مدلسازی، ریخته گری، ماشینکاری و …) نخواهد بود و با استفاده از سه رکن اصلی شامل:

  • توان فنی متخصصان خود
  • آگاهی و استفاده از ظرفیت، توان و تجربه واحدهای تولیدی فعال در سطح کشور
  • مدیریت پروژه برای بومی سازی و ساخت قطعات و تجهیزات صنعتی

اقدام به پیشبرد اهداف خود خواهد نمود.

در فرآیند مدنظر، پس از معرفی توانمندی های خود به صنایع بالادستی و اطلاع از نیازهای آنان در حوزه مدنظر، متخصصین متانیکو پس از بررسی های اولیه، طراحی و ترسیم نقشه های فنی، ضمیمه کردن نظرات فنی و استانداردهای مهندسی، مشاوره با صاحب نظران این حوزه، و تعیین روش و مسیر تولید، با استفاده از توان ، تجهیزات و نیروهای موجود در واحدهای تولیدی اقدام به تولید و انجام پروژه ها خواهد کرد و در این راه ضمن انجام بازرسی های فنی حین و پس از تولید با چابک سازی و مدیریت پروژه به کنترل و کاهش هزینه ها و زمان تولید نیز دست خواهد یافت.